Інформаційно-консультаційний центр "Гарант"

Гарант
бульвар Лесі Українки, 12, офіс 220
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Інформаційно-консультаційний центр «Гарант» надає кваліфіковані послуги з навчання та працевлаштування в Польщі.

Завдяки досвіду роботи, налагодженому співробітництву з агентствами праці в м. Люблін забезпечуємо нашим клієнтам легальну безпечну роботу з достойною оплатою, а також комфортні умови проживання, оформлення медичної страховки. Широкий вибір вакансій дає змогу обрати роботу відповідно до конкретних побажань — сільське господарство, будівництво, промисловість чи приватний сектор.

Окремою сферою послуг підприємства є організація навчання випускників українських шкіл в державних навчальних закладах Польщі. Пропонуємо безкоштовне навчання в технікумах міст Люблін, Радом, Демблін.

Учні мають змогу одержати високоякісне європейське навчання за напрямками:

  • технік-механік авіації;
  • технік оперативних служб в аеропортах;
  • технік обладнання ти систем альтернативних джерел енергії;
  • ландшафтний дизайнер;
  • технік галантерейних виробів зі шкіри;
  • рекламний агент;
  • технік-механік;
  • електрик;
  • технік харчування та гастрономічних послуг.

Вступ до технікумів не вимагає іспитів, необхідно лише пройти співбесіду на польській мові. В процесі навчання українські учні мають додаткові уроки польської мови.

Є можливість проживання та харчування учнів в гуртожитках за доволі помірну оплату, яка складає орієнтовно 120 євро щомісяця.

Рівень та якість одержаних знань дають змогу стати хорошим спеціалістом в обраній сфері, продовжити навчання в кращих вузах Європи, відкрити для себе нові горизонти та можливості.

 

НОВИНКА!!!!!

Програма за підтримки Євросоюзу по підготовці автомеханіків на базі навчального закладу в Любартові.

Учасниками Програми можуть бути випускники 9-11 класів, яким на 1 вересня не виповнилось 18 років.

За три роки навчання учні отримують: диплом автомеханіка, водійські права, прав на керування автокраном, автокарою, три європейські сертифікати зварювальника. По закінченню надається робоче місце для місяного стажування з заробітною платою  1600 зл в місяць.

Кошти Євросоюзу покривають: вартість навчання,проживання, триразового харчування, медичної страховки та страховки від нещасних випадків.
 

***

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Тарас Володимир: (Користувач)
Не сподобалось
Привіт агенство, особливо Лариса Іванівна ( дай вам Бог здоров'я і  щоб з вашими внуками так все життя робили як і Ви з нами). Шановні читачі не звертайтесь за послугами до цієї компанії вони не надают гарантованих послуг, БРЕХУНИ

Відповісти:

Тарас Володимир,
Тарас Володимир, 
Працевлаштування за кордоном   Навчання за кордоном   Візи, візова підтримка   Робота за кордоном   Агенція з працевлашування за кордоном   Агентство з працевлашування за кордоном   Освіта за кордоном   Освітні програми за кордоном   Віза   Відкрити візу   Оформити візу   Відкриття візи   Відкрити візу  Віза  Віза в європу  Віза в польщу  Візова підтримка  Виготовлення візи  Виготовлення робочої візи  Виготовлення шенген візи  Де краще навчатися  Де навчатися  Де навчатися після 9 класу  Допомога при оформленні візи  Допомогти відкрити візу  Доставка до місця роботи за кордоном  Зробити візу  Зробити робочу візу  Зробити шенген візу  Куди піти навчатися  Куди піти навчатися після 9 класу  Навчання  Навчання в польщі  Навчання за кордоном  Офіційна робота в польщі  Офіційна робота за кордоном  Офіційне працевлаштування в польщі  Офіційне працевлаштування за кордоном  Перевезення за кордон  Поступити в польщу  Поступити навчатись за кордоном  Поступити навчатися в польщі  Працевлаштування в польщі  Працевлаштування в польщі офіційно  Працевлаштування за кордоном  Працевлаштування за кордоном офіційно  Робота в польщі  Робота в польщі офіційно  Робота для жінок в європі  Робота для чоловіків в європі  Робота за контрактом в європі  Робота за контрактом в польщі  Робота за кордоном  Робота за кордоном офіційно  Робоча віза  Робоча віза в польщу  Технікум  Технікум в польщі  Шенген віза 
Показати більше