Туристична агенція "Join UP!"

Join UP!
бульвар Лесі Українки, 11а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 20:00Без перерви

Інформація

Не зважаючи на пору року всі прагнуть відпочити та розслабитися. Влітку ми вирушаємо до моря, поніжитися на сонечку та досхочу попірнати та скуштувати морські делікатеси, а взимку хапаємо лижі й чимдуж відправляємося в гори: любуватися красою Карпат, Татр та інших вершин.

Агенція «Join Up!» — ваш надійний партнер, який гарантує хороший відпочинок для усієї вашої сім’ї. Ми враховуємо побажання кожного, детально обговорюємо кожну дрібницю, адже хочемо, щоб кожен наш клієнт міг по-справжньому відпочити.

«Join Up!» — це агентство, з яким хочеться відпочивати, адже ми пропонуємо постійні акції та гарячі пропозиції для наших клієнтів. «Join Up!» — це філія одного з передових туроператорів України, саме тому ми з упевненістю гарантуємо якість послуг та кращі ціни. Працівники нашого агентства постійно працюють над вдосконаленням наших послуг та розширенням бази, залучаючи до неї кращі курортні містечка та комфортабельні готелі.

Літо в самому розпалі, а ви лише мрієте про відпочинок? Поєднайте приємне з корисним! Це легко.

Зробіть покупку акційної продукції на суму 15 тисяч гривень в будь-якому магазині «Фокстрот» та беріть участь в акції «Купуй та мандруй». Кожен покупець гарантовано отримує сертифікат на послуги агентства подорожей «Join Up!» на 5 тисяч гривень.

Умови акції:

1.Придбайте акційну продукцію на суму 15 000 грн в період з 13 липня по 17 серпня та гарантовано отримайте сертифікат на 5 000 грн від «Join Up!». Обов’язково збережіть чек.
2. Після 14 днів після покупки отримайте СМС-повідомлення з вашим унікальним кодом.
3. Активуйте свій сертифікат на 15 день після здійснення покупки, введіть свої контактні дані та отриманий код у форму реєстрації на сайті.
4. Використайте свій сертифікат в будь-якій точці «Join Up!». При собі необхідно мати: сертифікат, товарний чек та СМС з унікальним кодом.

Послуги нашого туроператора:

  • підбір туру;
  • замовлення авіаквитків;
  • замовлення та бронювання готельних номерів;
  • візова підтримка;
  • страхування.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Джоін ап  Джойн ап  Жоін ап  Туристична агенція join up!  Туристична агенція джоін ап  Туристична агенція жоін ап  Туристична агенція джойн ап  Авіаквитки   Тури за кордон   Тури в карпати   Квитки   Туристичні фірми   Квиток   Білет   Квиток для транспортних перевезень   Туристичні фірми   Турфірми   Турагенції   Туристичні агенції   Турагенства   Турагентства   Турагенція   Туристичне агентство   Туристичні агенства   Туроператор   Туроператори   Туристичні оператори   Туристичні послуги   Туристична агенція   Єгипет відпочинок  Індивідуальні тури  Італія відпочинок  Авіаквитки  Авіаперевізники  Англія відпочинок  Білет  Болгарія відпочинок  Бронювання авіаквитків  Бронювання авіаквитка  Бронювання готелей  Буковель відпочинок  Відпочинок  Відпочинок в єгипті  Відпочинок в італії  Відпочинок в англії  Відпочинок в болгарії  Відпочинок в буковелі  Відпочинок в греції  Відпочинок в дубаї  Відпочинок в екзотичній країні  Відпочинок в мальта  Відпочинок в оае  Відпочинок в парижі  Відпочинок в тайланді  Відпочинок в тунісі  Відпочинок в туреччині  Відпочинок в україні  Відпочинок в хорватії  Відпочинок за кордоном  Відпочинок на морі  Відпочинок на морях  Відпочинок у горах  Відпустка за кордоном  Візова підтримка  Гірськолижні курорти  Гарячі путівки  Гаряча путівка  Греція відпочинок  Дубаї відпочинок  Екзотичні країни  Канікули за кордоном  Картки роумінгу  Квіитки  Квитки  Квиток  Квиток для транспортних перевезень  Куди поїхати відпочити  Купити гарячу путівку  Купити квиток на літак  Лікування за кордоном  Літній відпочинок  Мальта відпочинок  Мандрівки в карпати  Медовий місяць  Медовий місяць за кордоном  Молодіжний відпочинок  Море  Море 2017  Надання туристичних послуг  Оае відпочинок  Париж відпочинок  Пляжний відпочинок  Поїхати в тури європою  Поїхати за кордон  Поїхати на море  Подорож до єгипту  Подорож до італії  Подорож до англії  Подорож до болгарії  Подорож до буковеля  Подорож до греції  Подорож до дубай  Подорож до мальти  Подорож до оае  Подорож до парижу  Подорож до тайланду  Подорож до тунісу  Подорож до туреччини  Подорож до хорватії  Походи в гори  Продаж авіаквитків  Санаторно-курортний відпочинок  Тайланд відпочинок  Туніс відпочинок  Тур агенція  Тур фірма  Турагенства  Турагентства  Турагенції  Турагенція  Туреччина відпочинок  Тури  Тури в будь-яку країну світу  Тури в карпати  Тури вихідного дня  Тури за кордон  Туристичні агенства  Туристичні агенції  Туристичні оператори  Туристичні послуги  Туристичні фірми  Туристична агенція  Туристична віза  Туристична путівка  Туристична фірма  Туристичне агентство  Туроператор  Туроператори  Турфірми  Хорватія відпочинок  Шоп-тури 
Показати більше